Teşekkürler.

Hayalinizdeki üniversiteyi kazanmaya artık bir adım daha yakınsınız. Satın aldığınız paketi kullanabilmeniz için yapmanız gereken bir kaç aşama var.

Siparişinizi tamamladıktan sonra Whatsapp (0535 244 42 84) nolu hattımızdan bizimle iletişime geçin.

Mesai saatleri içinde satın aldığınız eğitimler cihazınıza tanımlanacaktır. Bir sorun yaşarsanız mesai saatleri içinde  müşteri temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz. 0216-706-0416

mesai saatleri:

hafta içi her gün saat 09:00-18:00

Cumartesi günü 11:00-17:00

Pazar günü sipariş veren müşterilerimize  sonraki gün mesai başladığında geri dönüş yapılmaktadır.

(sadece whatsup destek)

Merak Edilenler
1- Eğitim Setini ne zaman kullanmaya başlarım ?
Siparişinizi tamamlayıp whatsapp hattımızdan iletişime geçtikten sonra, 24 saat içerisinde müşteri temsilcimiz eğitim paketinizi cihazınıza tanımlayacaktır.
2- Kitap Kargosu gönderecek misiniz ?
Paket içeriğimizin tamamı internet üzerinden erişilen dijital bir iceriktir. Bu sebeple kargo gönderimi yapılmamaktadir.
3- Sisteme giriş ile ilgili bir sorun yaşarsam ne yapmalıyım?
Paketinizin kullanım süresi boyunca sisteme giriş ile ilgili bir sorun yaşadığınız da bizimle WhatsApp destek hattımizdan her zaman iletişime geçebilirsiniz. Müşteri yetkililerimiz mesai saatleri içerisinde size mutlaka yardımcı olacaklardır.
4- %100 Para İadesi Garantisi nedir ?

Aldığınız eğitimin tamamına çalışmak kaydıyla, (testler+konu anlatımları+denemeler)
2024 Ayt Edebiyat Sınavında netleriniz bir önceki yılın yani 2023 Ayt Edebiyat Sınavı netlerinizden daha düşük olursa ücretinizin tamamını şartları sağlamanız halinde sorgusuz sualsiz iade ediyoruz.
Bunun için yapmanız gereken 2024 Yks sınav sonuçları açıklandıktan sonra 7 gün içerisinde sınav sonuç belgelerinizi tarafımıza ileterek talep oluşturmanız gereklidir.
Not: Sahte belge gönderen kişiler hakkında evrakta sahtecilik yapmaktan dava açılmaktadır.
5- İptal, cayma hakkım var mı ?
Bu tarz online eğitim içeriklerinde kullanıma açıldıktan sonra cayma hakkı bulunmamaktadır. Mesafeli satış sözleşmemizde konuyla ilgili maddeyi inceleyebilirsiniz.

6- Paketin kullanım süresi ne zaman bitiyor?

Paketlerimizin kullanım süresi yks sınavına kadardır. Sınavdan sonra sistem kapanmaktadır. Örneğin;  2023 yks paketimizin kullanım süresi 2023 yks sınavından sonra bitmektedir.

Edebiyat Macerası Eğitimi: 1599 TL

Fulleme Serüveni Eğitimi: 3599 TL