Yardıma Mı İhtiyacın Var? 

Email Gönder Yada Bizi Ara     

Yardıma Mı İhtiyacın Var? 

Email Gönder Yada Bizi Ara     

Gizlilik Politikası

1 Kişisel Bilgilerin Toplanması Korunması ve Kullanılması

1.1 www.animonik.com web sitesini sadece ziyaret amaçlı kullanan kullanıcılardan herhangi bir kişisel bilgi talep edilmemektedir. Smart Eğitim Eğitim setlerini ücretsiz denemek isteyen kullanıcılardan eposta adresi talep edilmektedir. Programı satın almak isteyen kullanıcılardan ise ilave olarak teslimat adresi ve eğer online ödeme tercih edilmişse kredikartı bilgileri istenmektedir.

1.2 Gerekli mali bilgiler satın alınan ürün ve hizmetleri fatura etmek için kullanılmaktadır. Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil gerekli tüm mali bilgileri içerir.

1.3 Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, www.animonik.com , gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

 

2 Site Güvenliği

2.1 Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 256 bit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir.

2.2 Şirketimiz bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için gerekli tüm idari ve teknik güvenlik önemlerini almaktadır.

2.3 Çalışanlarımıza bilgi güvenliği konusunda gerekli eğitimler verilmektedir. Güvenlik ve kontrol standartlarına uygun olarak faaliyetler yürütülmektedir.

 

3 Kullanıcı Bilgilerinin Doğruluğu ve Güncellenmesi

3.1 Siteden satınalma gerçekleştirirken verdiğiniz tüm bilgiler doğru olmalıdır. Aksi takdirde satın alma işlemine geçemezsiniz.

3.2 Vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizde herhangi bir değişiklik olduğunda (adres vb.) bu bilgileri güncellemeyi taahhüt etmiş olursunuz. Gizlilik politikamız ile ilgili sorular için Burada açıklanan Gizlilik politikamız ve uygulamalarımız ile ilgili sorularınız olması durumunda iletişim kısmındaki formu doldurarak yada müşteri hizmetleri telefon numaramız vasıtası ile bize ulaşabilirsiniz.

Hakkimizda

NOT FACEBOOK: This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc.

Additionally, This site is NOT endorsed by Facebook in any way.
FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.
destek@animonik.com
© www.animonik.com – All rights reserved