Sadece 5 Saatte Edebiyatı Bitirin.
ANİMONİK
AYT EDEBİYAT

Sadece 5 saatte AYT Edebiyat netlerinizi birbirinden eğlenceli animonikler izleyerek artırın. AYT Edebiyat hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Eğitim setimizde tüm edebiyat müfredatı yer almamakta olup yardımcı kaynak niteliğinde hazırlanmıştır. Geçmiş yıllarda sınavlarda çıkmış olan soruların analizini yapıp; sıklıkla hangi konulardan sorular geldiğini tespit ettik ve eğitim setimizde özellikle bu bilgilere yer verdik. Örneğin Yakup Kadri Karaosmanoğlu her yıl cevap olarak olmasa bile seçenek olarak edebiyat sınavlarında mutlaka yer almıştır. Bu analiz bize Ösym’nin bizden mutlaka Yakup Kadri Karaosmanoğlu’nu öğrenmemizi istediğini söylüyor. Yazar, eser dışında sınavda sıklıkla çıkan dönem özelliklerini, toplulukları, söz sanatları gibi bilgileri de tespit ederek, müfredatımızı oluşturduk. AYT Edebiyat paketimiz; 120 animonikten yani anımsatıcı animasyondan oluşuyor. Bu 120 animoğin toplam izleme süresi sadece 5 saat. Yani sınavdan sadece 5 saat önce bile AYT Edebiyat animoniklerinin tamamını izleyerek, edebiyat netlerinizi hızla artırabilirsiniz.

Animonik AYT Edebiyat programının amacı; sınav analizi yapılmış bilimsel tespitlerle sınavda netlerinizi hızla artırmak. Unutmayın bir net bile sizi binlerce adayın önüne geçirebilir ya da gerisine düşürebilir. İşte sadece bir netin bile bu kadar değerli olduğu bir sınavda; Animonik AYT Edebiyat paketi sınavda netlerinizi artıracak, harika bir yardımcı kaynak olacaktır. Çünkü bu sınavda sadece bir net bile hedeflediğiniz bölümü ya kazanmanıza sağlayacak ya da kazanamamanıza neden olacak ve bir ömür boyu çalışacağınız mesleğinizi belirlemede hayati bir rol oynayacaktır. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda, sınavda netlerini kısa bir süre içinde artırmak isteyenlere Animonik AYT Edebiyat paketini tavsiye ediyoruz. Ancak bir edebiyat kitabında yer alan tüm konuları öğrenmek ve çalışmak isteyenlere ise; bir edebiyat kitabı satın alıp çalışmalarını tavsiye ediyoruz.

1. Birden fazla cihazda kullanabilir miyim?

Hayır sadece bir cihazdan giriş yapabilirsiniz. Kullanıcılarımıza tek lisans hakkı tanınmakta olup lisanslama yaptıkları cihaz dışında başka bir cihazda kullanım yapılamaz.

2. Telefon, tablet ve bilgisayarda çalışırmı?

Evet; bilgisayar, telefon, tabletlerde online olarak eğitim setinize çalışabilirsiniz.

3. Kredi kartı ile ödeme ve taksit imkanı varmı?

Evet kredi kartına taksit imkanımız vardır.

4. Kapıda ödeme imkanımız varmı?

Hayır kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

5. Kullanım Süresi Ne Kadar ?

Paketlerimizin kullanım süresi, Ayt sınavına kadardır. Sınavdan sonra kullanım süreniz dolmaktadır.

Kullanım süreleri dolan öğrencilerimiz panele giriş yapamazlar.

Örneğin; 2019 Ayt Edebiyat paketini satın alan kullanıcılarımızın kullanım süreleri 2019 Ayt Edebiyat sınavına kadar olup sınavdan sonra kullanım süreleri dolmaktadır.