Edebiyatı Fullüyorum

RİSK YOK
NETLERİNİZ ARTMAZ İSE
%100 PARA İADE GARANTİSİ!

Yardıma Mı İhtiyacın Var? 

Email Gönder Yada Bizi Ara     

Edebiyatı Fullüyorum

RİSK YOK
NETLERİNİZ ARTMAZ İSE
%100 PARA İADE GARANTİSİ!

Yardıma Mı İhtiyacın Var? 

Email Gönder Yada Bizi Ara     

FULLEME SERÜVENİ İLE TANIŞIN (AYT+ TYT) TOPLAM 4 DERS

Toplam değer

 13.947 

Şimdilik Sadece 5399 TL
Ayda Sadece 534 TL Taksitle!
12 Ayda Ödeme İmkanı
Sınırsız İzleme
12 Ayda Ödeme İmkanı

534 TL'ye: Belki ikili Hamburger Menüsü Alabilirsin.

534 TL'ye: Belki Starbucks'tan 2 Tane Caffé Americano menu Alabilirsin.

534 TL'ye: Belki 2 Tane Sinema Bileti Alabilirsin.

BU TEKLİFE ÖZEL HARİKA BONUSLAR!

Videoyu oynat
Videoyu oynat
Videoyu oynat

Edebiyata son aylarda çalışmak hayatımın 1 yılına mal oldu. Bu tuzağa ben düştüm, siz düşmeyin. Sadece konu çalışsam yeterli diye düşünüyordum ancak öyle olmadığını ne yazık ki sınavda anladım. Yeteri kadar deneme çözmemiştim. Çalıştığım çoğu şeyi de hatırlamıyordum. Sonuç olarak sınav sonucum tam bir hüsrandı. İkinci yılımda Animonik ile edebiyat konularını kısa sürede unutmadan öğrendim. Bana kazandırdığı ekstra zaman sayesinde aylar öncesinden bol bol deneme çözerek edebiyatı fulledim.

 

Rümeysa Elif Güneş

9.sınıfın başından beri hayalim Ankara Hukuktu. Animoniğin çağrıştırıcı animasyonları, soruları çözmeyi refleks haline getiren soru bankaları ve denemeleri edebiyatı fullememi basit ve kolay hale getirdi. Hayalim olan Ankara Hukuk Fakültesi’ne yerleştim. Buraya emek veren; hikayeleri yazan, seslendiren, animasyonları hazırlayan ve arka planda emeği geçen tüm güzel kalpli insanlara teşekkür ederim.

 

Tuğçe İdil Avcı

Mezuna kalmak gerçekten çok yıpratıcı ve yorucu. Kitaplara, dershanelere yeniden tonlarca para harcıyorsun, zamanla yarışıyorsun ve başarısız olursam hayalimdeki üniversiteye gidemezsem diye korkuyorsun. Ertesi yıl Animonik ile edebiyat konularını sadece 1 ayda öğrendim. Konu anlatımından kazandığım zamanda da yeteri kadar deneme çözebildim. Bu sayede edebiyatı fulledim ve hayalimi yaşıyorum. Tavsiyem edebiyata çalışmayı ertelemeyin.

 

Ali Eren

Hayalimdeki üniversiteyi kazanmak için edebiyatı fullemem gerekiyordu. Fulleten deneme serisi Ayt edebiyat sorularını çözmemi adeta bir refleks haline getirdi. Bu sayede soruları daha hızlı çözdüm ve netlerimi arttırdım. Animoniğin denemelerindeki sorular bu sene sorulan soruların tam birebir aynısıydı.
Derece yapmamı Animoniğe borçluyum. Verdiğim her kuruşa helal olsun çok teşekkür ederim.

 

Mehmet Emin Özkaynakçı

Sayısaldan Eşit Ağırlığa geçen biri olarak edebiyatı gördüğümde “Yok böyle bir şey!! bu kadar şeyi nasıl aklımda tutacağım dedim. Psikoloji kazanan arkadaşımdan tavsiye istediğimde bana Animoniği söyledi. Konuları unutmadan hızlı ve kalıcı öğrenmemde çok yardımcı oldu. Bu kadar kolay olacağını hiç düşünememiştim. Son aylara konuları bırakan arkadaşlarım, konuları yetiştirmeye çalışırken ben şimdiden deneme çözmeye başladım. Gerçekten harika işleyen bir sistem.

 

Furkan Çınar

Rehberlik öğretmenim ile çalışma programı hazırlarken edebiyatı son aylara bırakmak istediğimde bana edebiyatın matematik kadar önemli olduğunu ve son aylara bırakmamam gerektiğini söyledi. Ancak edebiyat konularını sürekli unutuyorum aklımda kalmıyor dediğimde bana Animonik’ten bahsetti. Kızının da ezber sorunu olduğunu ve faydasını gördüklerini söyleyince ben de denemek istedim. Ezber sorunumu kısa sürede çözdüm, netlerimdeki artışa edebiyat öğretmenim bile şaşırdı. Herkese tavsiye ederim.

 

Melisa Kaya

Sınavdan çıktıktan sonra sınavımın iyi geçtiğini düşünüyordum. Fakat bu sonucu beklemiyordum. Matematiğim çok iyi gelmesine rağmen edebiyata son aylarda çalıştığım için 8 yanlışla mezuna kaldım. Bu süreçte animonikle tanıştım. Edebiyat dersinde animonik olmasa ne yapardım bilmiyorum. Asıl avantajım ise edebiyat konularını hızlı bir şekilde öğrenerek deneme çözebilmek oldu. Zaman kaybım olmadı, istediğim zaman istediğim yerde çalıştım. Şu an denemelerimde 24 te 24 yapıyorum teşekkür ederim Animonik.

 

Poyraz Mert Şenyurt

Bir kere edebiyat çalışmaktan hep sıkılırdım. Normalde bir saat edebiyat çalıştığımda çalışma masamdan kalkmak için bahaneler arardım. Şimdi hikaye dinler gibi çalışıyorum. Çok zevkli! Bu sene aldığım
en önemli karar oldu bu karar. Animonik sayesinde hiç sıkılmadan ders çalışınca yapabileceğime dair kendime güvenim arttı. Bu site benim hayatımı kurtardı gerçekten.

 

İlayda Naz Korkmaz

Dershanede konular ilerledikçe bir önceki konuyu unutuyordum. Duvara notlar yazıp yapıştırdım, küçük cep kitapları aldım; ancak yine de unutuyordum. Bu durum motivasyonumu düşürüp kendime olan inancımı kaybetmeme sebep oldu. Sonra Animonik ile karşılaştım, bir kez izlediğim videoları bile unutmadım. Soruları okuduğum anda bilgileri hatırlıyordum. Bana inanılmaz bir zaman kazancı sağladı. Kendime olan inancım geri geldi en çokta bunun için teşekkür ederim.

 

Sude Naz Kaya

Sıfırda sıfır çektiğim günler, inanın o kadar çoktu ki denemelerde. Kullanılan hafıza teknikleri olsun, akıl yöntemleri olsun, eşleştirmeler olsun bence hepsi çok başarılı. Şu an 24 netteyim, Edebiyatı sıfırdan zirveye taşıyor. Üstelik başka hiçbir ek kaynağa ihtiyaç duymadım.

 

Gökhan Ateş

Kitaplardan ders çalışmayı seven birisi değilim. Az çalışıp yüksek net yapmak çok cazip geldi. Animoniğin 27 saatlik Edebiyat Serüveniyle çok çalışmama gerek kalmadı.
2-3 net yaptığım edebiyattan şu anda 19 net yapıyorum. Böyle başka bir site yok. İyi ki yapmışlar, yapanların ellerine sağlık.

 

Sinem Çelik

Ezberlediklerimi unuttuğum için netlerim düşüyordu. Akılda kalıcı, eğlenceli ve komik animasyonlarınız sayesinde sıkıcı konu anlatım kitaplarından kurtuldum.
Animonikleriniz sayesinde tüm edebiyat müfredatı gerçekten anı formatında hafızamda. Sizden çok şey öğrendim ve sayenizde 24 net yaptım. Çok teşekkür ederim ve bu ailenin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum.

 

Samet Kağan Tekin

Sık Sorulan Sorular

Eğitim ücreti tek seferliktir. Aylık abonelik ödemesi yoktur. Tek seferlik ödeme ile AYT edebiyat sınavına kadar sınırsız erişim ve izleme hakkına sahip olursunuz.

Bu harika bir soru!  Ayrıca, rakiplerimizin gerçekte ne kadar PAHALI olduğunu fark ettiğiniz için teşekkürler. Bakış açımız oldukça basit amacımız eğitimde fırsat eşitliği sağlayarak, her kesime hitap etmek, öğrencilerin başarısında yanlarında olabilmek ve birlikte daha da büyümek. Öğrencilerimizin bu eşsiz eğitimden faydalanmasını sağlayarak gelecek neslin daha da başarılı olmasıyegane amacımız ve bununla gurur duyuyoruz.  

Merak Etmeyin! Her yıl On binlerce öğrencimiz Ayt Edebiyatı fullüyor. Bu yıl fulleyenlerin arasına senin de katılacağını kesinlikle biliyoruz. Bununla ilgili başarılı öğrencilerimizin gönderdiği birçok teşekkür videosu buna kanıttır. Eğitim panelimizdeki tüm videoları izleyen, tüm soruları ve denemeleri çözen ancak yine de  2023 Ayt Edebiyat Sınavındaki netleri bir önceki yılın yani 2022 Ayt Edebiyat Sınavı netlerinden daha düşük olan öğrencilerimize garanti şartlarını sağlıyor ise ücretinin tamamını sorgusuz sualsiz iade ediyoruz. 

Şartları ; Garantiden faydalanmak için sınav sonuçları açıklandıktan sonra 7 gün içerisinde bizimle iletişime geçmelisiniz. Sistemimizde yüklü olan tüm video eğitimleri izlemiş, tüm soru ve denemeleri çözmüş olmalısınız. 2022 ve 2023 sınav sonuç belgenizi ösym panelinizden görüntülemek için uzaktan bağlantı yapılacaktır. Tüm bu işlemlerden sonra durumunuz uzman eğitmenlerimizce değerlendirilip 30 gün içerisinde tarafınıza değerlendirme sonucu iletilecektir.

Evet, sistemimizde tüm YKS Edebiyat konuları bulunmaktadır.

Türkiye’de ki eğitim sisteminden herkesin şikayetçi olduğu bilinen bir gerçek. Günümüzde birçok öğretim ve öğrenim sistemi gelişti ama ülkemizde hala 1950’lerden bu yana klasik yöntemler kullanılmaya devam ediyor. Alanında uzman psikolog ve akademisyenlerimiz, akılda kalıcılığı dünyada ispatlanmış bilimsel metotları kullanarak 1 aydan daha kısa süren, en güncel edebiyat eğitimini sizler için tasarlayarak bu sorunu çözdü. Sistemde belirtildiği şekilde eğitimleri her gün düzenli olarak takip ettiğinizde 27. günün sonunda tüm edebiyat müfredatını kalıcı hafızanıza kaydedeceksiniz. Tek yapmanız gereken bu eşsiz eğitime sahip olmak.

Merak Etmeyin! Her yıl on binlerce öğrencimiz Ayt Edebiyatı fullüyor. Bu yıl fulleyenlerin arasına senin de katılacağını kesinlikle biliyoruz. Bununla ilgili başarılı öğrencilerimizin gönderdiği birçok teşekkür videosu buna kanıttır.

Edebiyat konuları 1 ayda bitiyorsa “Edebiyata son aylarda çalışsam da olur.” diye düşünmüş olabilirsin. Eğer Edebiyata çalışmayı son aya bırakırsanız, bir yandan konuları yetiştirme telaşı ve baskısı altında ezilecek, diğer yandan yeteri kadar soru çözümüne vakit ayıramadığından Ayt Edebiyat sınavında ne yazık ki başarısız olacaksın. Bu yüzden, En doğru zaman şimdi!

Evet. Geçtiğimiz yıl edebiyatı fulleyen ilk 5000 kişiye 2500 TL değerindeki ingilizce eğitim setimizi hediye ettik. Bu yıl edebiyatı bizim eğitimimizle fulleyen 5000 öğrencimize yine eğitim seti hediye edeceğiz. (Kontenjan ilk 5000 kişiyi geçmeyecektir. Sınavdan sonra hızlıca sınav sonuç belgenizi göndermeyi unutmayın). Tek yapmanız gereken bir e-posta göndermek gerisini biz halledeceğiz.

Evet izleyebilirsiniz. İnternetinizin ve eğitime erişebileceğiniz bilgisayar ya da mobil bir cihazınızın olması yeterlidir. Animonik ile edebiyat macerasında 1Cihaz ( mobil veya masaüstü ) kullanım hakkınız mevcuttur. 

bilgi@animonik.com adresine mail attığınız taktirde ekibimiz alternatif ödeme yöntemlerini sizinle paylaşacaktır.

Paketlerimizin kullanım süresi yks sınavına kadardır. Örneğin 2023 Ayt Edebiyat paketimizi 2023 Ayt Edebiyat sınavına kadar kullanabiliyorsunuz. Sınavdan sonra kullanım süresi bittiği için yazılım tarafından kullanıma kapatılmaktadır.

NOT FACEBOOK: This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc.

Additionally, This site is NOT endorsed by Facebook in any way.
FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.
destek@animonik.com
© www.animonik.com – All rights reserved